Wiadomości

Koncert jubileuszowy za nami! Dopisali zarówno specjalnie zaproszeni goście, jak i nasi dawni uczniowie, nauczyciele i absolwenci.
W czasie koncertu po raz pierwszy został wykonany napisany specjalnie na okazję Jubileuszu hymn Szkoły pt.: “Tu jest nasze miejsce” (sł. A. Rajewska, muz. M. Grabowski). Oprócz chóru i orkiestry, wystąpili także: Zespół rytmiczny Pauliny Szyszkiewicz, Beata Gramza ze swoimi byłymi uczniami (obecnie studentami Akademii Muzycznych): Martą Książek, Mateuszem Baryłą i Patrykiem Rybarczykiem, Jakub Waszczeniuk – trąbka (absolwent) i Krzysztof Figiel – fortepian (były uczeń i nauczyciel), Marina Rusak (nauczyciel), kapela ZTL Mali Gorzowiacy (w całości składająca się z dawnych uczniów Szkoły) oraz Big Band z solistami Magdaleną Bańkowską-Moskwą i Łukaszem Reksem (także absolwentami).
Wręczone zostały specjalne znaczki “Przyjaciel Szkoły” – otrzymały je osoby, które szczególnie wspomagają nas różnymi sposobami.
Najwięcej emocji wzbudził chyba projekt “70 muzyków w 70 taktach”, którego pomysłodawcami i realizatorami byli  Anetta Rajewska i Michał Grabowski. W rezultacie na scenie wystąpiło ponad 100 osób śpiewających i grających.

70 lat naszej Szkoły uczciliśmy z nawiązką!

 

 

IMG_3362IMG_3579IMG_3496IMG_3505