Oops...
Slider with alias home_slider not found.

O SZKOLE

Tu zapoznasz się z nauczycielami, ważnymi dokumentami i planami zajęć. Znajdziesz godziny pracy sekretariatu i biblioteki, numery kont, wysokość opłat i inne ważne informacje.

AKTUALNOŚCI

Znajdziesz tu wszystkie bieżące informacje na temat pracy szkoły: zapowiedzi i relacje z koncertów, wydarzeń, wyjazdów, sukcesy uczniów i pedagogów, ogłoszenia, zaproszenia, itd.

DLA KANDYDATÓW

Tu dowiesz się, jak można zostać naszym uczniem. Pobierzesz niezbędne formularze, poznasz daty składania dokumentów, wymagania oraz terminy zajęć przygotowawczych i przesłuchań.

WYDARZENIA

Zamieściliśmy tu informacje na temat odbywających się cyklicznie wydarzeń różnego rodzaju oraz konkursów organizowanych przez naszą Szkołę. Terminy i miejsca znajdziecie właśnie tu.

Wyniki rekrutacji

Wyniki tegorocznej rekrutacji są już dostępne w wiadomościach szkolnych (na dole strony), w zakładce ‘Dla kandydatów’ (do pobrania) oraz na szkolnej tablicy ogłoszeń.

Zakończenie roku – piątek 25.06.

Zakończenie roku odbędzie się według następującego porządku:
dyplomanci II st. – godz.15.30 sala rytmiki
absolwenci c.6 – godz. 16.00 sala rytmiki
absolwenci c.4 – godz. 16.30 sala rytmiki
Pozostali uczniowie odbierają świadectwa od swoich nauczycieli w ogrodzie lub klasach (w zależności od pogody) od godz. 16.30.

Zajęcia stacjonarne

Uwaga, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i komunikatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, od dnia 31 maja 2021 r. szkoła wraca do funkcjonowania w trybie stacjonarnym.

Zdalne naucznanie

Decyzją MEiN zdalne nauczanie w szkołach przedłużone zostaje do 30 maja 2021 r.

Prośba do rodziców i starszych uczniów

Szanowni Państwo, w przypadku zachorowania lub przejścia któregoś z naszych uczniów na kwarantannę, prosimy o niezwłoczne informowanie o tym sekretariatu szkoły (tel. 95 722 75 37) lub mailowo (smgorzow@op.pl). Jest to niezwykle ważne do organizacji pracy szkoły. Ponadto dane (wyłącznie liczbowe – bez personalnych) zobowiązani jesteśmy przekazywać do celów statystycznych.

Dziennik elektroniczny

Prosimy o odbieranie indywidualnych haseł i loginów umożliwiających dostęp do dziennika elektronicznego MOBIREG.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – RODO

OSTATNIE WYDARZENIA

23
Maj
Znów Ortobello!

Lena Juszkiewicz z klasy p. Grzegorza Rychlika zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Ortobello we Włoszech. Brawo!

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Ogłoszenia,
19
Maj
Lena z I miejscem w Krakowie

Lena Juszkiewicz z klasy p. Grzegorza Rychlika zdobyła I miejsce w swojej grupie w Międzynarodowym Konkursie Muzyczny OPUS 2021 w Krakowie Poza tym uzyskała także najwyższą punktację w grupie i specjalne gratulacje od organizatorów. Gratulujemy!

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Osiągnięcia,

2018/19

Koncert “100 lat, Polsko!”

przypinka-pin-flaga-polski-mala
Ta strona korzysta z plików cookie.