Oops...
Slider with alias home_slider not found.

O SZKOLE

Tu zapoznasz się z nauczycielami, ważnymi dokumentami i planami zajęć. Znajdziesz godziny pracy sekretariatu i biblioteki, numery kont, wysokość opłat i inne ważne informacje.

AKTUALNOŚCI

Znajdziesz tu wszystkie bieżące informacje na temat pracy szkoły: zapowiedzi i relacje z koncertów, wydarzeń, wyjazdów, sukcesy uczniów i pedagogów, ogłoszenia, zaproszenia, itd.

DLA KANDYDATÓW

Tu dowiesz się, jak można zostać naszym uczniem. Pobierzesz niezbędne formularze, poznasz daty składania dokumentów, wymagania oraz terminy zajęć przygotowawczych i przesłuchań.

WYDARZENIA

Zamieściliśmy tu informacje na temat odbywających się cyklicznie wydarzeń różnego rodzaju oraz konkursów organizowanych przez naszą Szkołę. Terminy i miejsca znajdziecie właśnie tu.

Prośba do rodziców i starszych uczniów

Szanowni Państwo, w przypadku zachorowania lub przejścia któregoś z naszych uczniów na kwarantannę, prosimy o niezwłoczne informowanie o tym sekretariatu szkoły (tel. 95 722 75 37) lub mailowo (smgorzow@op.pl). Jest to niezwykle ważne do organizacji pracy szkoły. Ponadto dane (wyłącznie liczbowe – bez personalnych) zobowiązani jesteśmy przekazywać do celów statystycznych.

Dziennik elektroniczny

Prosimy o odbieranie indywidualnych haseł i loginów umożliwiających dostęp do dziennika elektronicznego MOBIREG.

OSTATNIE WYDARZENIA

11
sty
Pierwszaki grają koncert

Uczniowie z klasy I cyklu czteroletniego wystąpili po raz pierwszy na scenie. To ogromne przeżycie dla młodych artystów. Po koncercie czekał na nich piękny tort, który ufundowała Rada Rodziców.

Opublikowany w: Bez kategorii, Co się u nas dzieje?, Wiadomości szkolne,
08
sty
Powrót do zajęć stacjonarnych

Od poniedziałku wracamy do nauki stacjonarnej w Szkole! Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad.

Opublikowany w: Bez kategorii, Co się u nas dzieje?, Ogłoszenia, Wiadomości szkolne,
20
gru
Stypendyści Marszałka Województwa Lubuskiego

Z  radością informujemy, że wszyscy kandydaci zgłoszeni przez naszą Szkołę otrzymali Stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego! Wspaniały prezent tuż przed Świętami! Brawa za Wasze osiągnięcia i sukcesy! Gratulujemy również nauczycielom – to także Wasz sukces, tym bardziej, że był to niezwykle trudny czas w edukacji. A oto nasi stypendyści: 1. Lena Juszkiewicz – fortepian – […]

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Osiągnięcia,
20
gru
Adam ze złotem w Szczecinie

Adam Lubiński z klasy akordeonu p. Kacpra Trębacza zdobył Złoty Dyplom podczas VI Zachodniopomorskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej. Gratulujemy!

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Osiągnięcia,

2018/19

Koncert “100 lat, Polsko!”

przypinka-pin-flaga-polski-mala
Ta strona korzysta z plików cookie.