Oops...
Slider with alias home_slider not found.

O SZKOLE

Tu zapoznasz się z nauczycielami, ważnymi dokumentami i planami zajęć. Znajdziesz godziny pracy sekretariatu i biblioteki, numery kont, wysokość opłat i inne ważne informacje.

AKTUALNOŚCI

Znajdziesz tu wszystkie bieżące informacje na temat pracy szkoły: zapowiedzi i relacje z koncertów, wydarzeń, wyjazdów, sukcesy uczniów i pedagogów, ogłoszenia, zaproszenia, itd.

DLA KANDYDATÓW

Tu dowiesz się, jak można zostać naszym uczniem. Pobierzesz niezbędne formularze, poznasz daty składania dokumentów, wymagania oraz terminy zajęć przygotowawczych i przesłuchań.

WYDARZENIA

Zamieściliśmy tu informacje na temat odbywających się cyklicznie wydarzeń różnego rodzaju oraz konkursów organizowanych przez naszą Szkołę. Terminy i miejsca znajdziecie właśnie tu.

Zajęcia odwołane

W dniach 13-18.10. nie odbędą się zajęcia z p. Izabelą Kuzią.

Prośba do rodziców i starszych uczniów

Szanowni Państwo, w przypadku zachorowania lub przejścia któregoś z naszych uczniów na kwarantannę, prosimy o niezwłoczne informowanie o tym sekretariatu szkoły (tel. 95 722 75 37) lub mailowo (smgorzow@op.pl). Jest to niezwykle ważne do organizacji pracy szkoły. Ponadto dane (wyłącznie liczbowe – bez personalnych) zobowiązani jesteśmy przekazywać do celów statystycznych.

Dziennik elektroniczny

Prosimy o odbieranie indywidualnych haseł i loginów umożliwiających dostęp do dziennika elektronicznego MOBIREG.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – RODO

OSTATNIE WYDARZENIA

11
październik
Wycieczka do Warszawy

Przełożony z 2020 roku wyjazd grupy uczniów z II st. okazał się bardzo udany. Program  był intensywny, ale było warto. Żelazowa Wola, Muzeum F. Chopina, Zamek Królewski, Stare Miasto, pomniki Syrenek, wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury, Wilanów, Park Łazienkowski i najważniejsze: przesłuchania II etapu XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina. A w dodatku […]

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Wiadomości szkolne,
11
październik
Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Ogłoszenia, Wiadomości szkolne,
29
wrz.
Srebrne miejsce Katarzyny Szwarc

Kasia Szwarc z klasy p. Basi Sawińskiej zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Marker and Pioneer w USA. Gratulujemy!

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Osiągnięcia,
27
wrz.
Kolejny koncert Leny

Na zaproszenie Towarzystwa Ochrony Dziedzictwa Kurpiowszczyzny im.Adama Chętnika ,Lena Juszkiewicz z klasy fortepianu p. Grzegorza Rychlika uczestniczyła w koncercie na ziemiach swoich przodków w Bazylice Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu z okazji stulecia świątyni. Miała okazję zagrać wspólnie ze znanymi polskimi muzykami Alicją Węgorzewską-Whiskerd (mezzosopran), Marią Domżał (sopran), Bogdanem Kierejszą (skrzypce), Natalią Gaponenko (fortepian). Gratulujemy i […]

Opublikowany w: Co się u nas dzieje?, Osiągnięcia, Wiadomości szkolne,

2018/19

Koncert “100 lat, Polsko!”

przypinka-pin-flaga-polski-mala
Ta strona korzysta z plików cookie.