Lubuski Konkurs Skrzypcowy I st.

Informacje ogólne

IV LUBUSKI KONKURS SKRZYPCOWY odbędzie się w 2019 roku

LAUREACI III Lubuskiego Konkursu Skrzypcowego

 

Grupa III

I miejsce –Blanka Pałys SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel E. Tomasińska)

II miejsce – Natalia Grabowska – SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel H. Szurkało)

III miejsce – Joanna Tumińska – PSM I i II st. Zielona Góra (Nauczyciel I.Wasiak)

III miejsce –Maria Miotk – SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel M. Wieliński)

wyróżnienie I st. – Iga Chudzik– PSM I st. Szczecin ( nauczyciel K.Kuszwara)

wyróżnienie I st. – Michalina Reszka – PSM I st. Gryfice (nauczyciel A.Oling)

wyróżnienie I st. – Agata Kot – PSM I i II st. Zielona Góra (nauczyciel I.Wasiak)

wyróżnienie II st. – Milena Biała – SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel E. Tomasińska)

Grupa II

I miejsce – Joanna Habich – PSM I st. Szprotawa (nauczyciel B. Szałata)

II miejsce – Ada Grzebielucha – PSM I i II st. Zielona Góra (nauczyciel I. Wasiak)

II miejsce – Kacper Olender – PSM I st. Strzelce Krajeńskie (nauczyciel J. Wróbel)

III miejsce – Maja Szurkało – SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel H. Szurkało)

III miejsce – Emilia Gierstun – OSM I st. Zielona góra ( nauczyciel M. Tofilska)

wyróżnienie I st. – Liwia Kredzińska – OSM I st. Zielona Góra ( nauczyciel M. Tofilska)

wyróżnienie II st. – Zofia Ciszak – OSM I st. Zielona Góra ( nauczyciel M. Tofilska)

wyróżnienie II st. – Konrad Czekała – PSM I st. Świebodzin (nauczyciel J.Pietsch)

Grupa I

I miejsce – Katarzyna Kurczewska – PSM I i II st. Żagań (nauczyciel W. Wierbickij)

II miejsce – Laura Rzymska – PSM I i II st. Żagań  (nauczyciel W. Wierbickij)
II miejsce – Marcelina Michałowicz – SM I i II st. Gorzów Wlkp. ( nauczyciel J. Wróbel)

II miejsce – Oliwia Warczak – SM I i II st. Gorzów Wlkp. ( nauczyciel J. Wróbel)

III miejsce – Julia Makarowska – PSM I st. Wschowa ( nauczyciel B. Zacharzewska)

IV miejsce –Faustyna Nędza – SM I i II st. Gorzów Wlkp. ( nauczyciel M. Misiak)

IV miejsce – Amelia Szczepanowska – SM I st.Gryfino ( nauczyciel J. Jagiełło)

wyróżnienie – Tymoteusz Krawczyk – SM I i II st. Gorzów Wlkp. (nauczyciel H. Szurkało)

wyróżnienie – Amelia Szewczyk – PSM I st. Szczecin ( nauczyciel K. Kuszwara)

wyróżnienie – Wysocka Martyna – PSM I st. Gryfice ( nauczyciel A. Oling)

wyróżnienie – Michał Bartosik-Klockowski – SM I i II st. Gorzów Wlkp. ( nauczyciel J. Wróbel)

Foto

konkurs_smyczkowy

Dokumenty do pobrania